Hakkımızda

1981’den beri sektör liderlerinin tercihi olan Görhan ile tanışın

Görhan, kurulduğu 1981 yılından bu yana inşaat sektöründe müşterileri için yarattığı değerle yerel ve uluslar arası projeler için uzun vadeli bir çözüm ortağı olarak rakiplerinden ayrılmıştır. Üretim yolculuğu projeli ahşap mobilya tasarımı ve dekorasyonu işleri ile başlayan Görhan sektördeki boşluğu hızlıca doldurmuştur.

1994 yılında projeli ahşap imalatı işimiz Dilovası Organize Sanayi’deki 15.000 m2 kapalı alanlı kendi tesisimize taşındı.

İkinci nesil tarafından yönetilen Görhan’ı rakiplerinden ayıran en önemli özellik sahip olduğu mühendislik temeli ve bunu ahşap işleri ile birleştirebilme yeteneğidir.

Görhan rakiplerine kıyasla ahşabın estetiğini ve ruhunu koruyarak mühendisliği geleneksel el işçiliği ile birleştirerek, en yeni yüksek teknoloji CNC ekipmanları ve 3D simülasyon ile desteklenen son teknoloji tasarım ve üretim yazılımlarını kullanarak, otomasyon sistemlerinin yanı sıra tecrübeli ve doğru insan sermayesi ve eleştirel estetik bakış açısıyla donatılmış bir şekilde projeli ahşap imalatında ulaşılması zor bir seviyeyi temsil etmektedir.

Görhan kuruluşundan bu yana gururla sayısız yerel ve uluslararası (İngiltere, İspanya, Rusya, Katar, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Türkmenistan) projeye imza atmıştır. % 100 müşteri memnuniyetini garanti eden deneyimi, proje yönetimi ve proje bazlı imalat anlayışı, güçlü yönetim ekibi ve yönetim felsefesi ile müşteri beklentilerinin ötesine geçen üstün hizmet seviyesi ile müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan 400 kişilik bir ekiple çalışmaya devam etmektedir.

400 + ÇALIŞAN
300 + PROJE
100 İŞ ORTAĞI
42 YIL

Misyonumuz

Yüksek beklentilere onlardan daha yüksek düzeyde cevap verecek estetik ve kalite çizgisini sunmak; müşteri adına düşünen ve titizlikle çalışan bir ekiple son derece başarılı bir hizmet anlayışı sunarak farklılaşmaktır. 

Vizyonumuz

Yüksek beklentilere onlardan daha yüksek düzeyde cevap verecek estetik ve kalite çizgisini sunmak; müşteri adına düşünen ve titizlikle çalışan bir ekiple son derece başarılı bir hizmet anlayışı sunarak farklılaşmaktır. 

Bize Ulaşın

Var olan projeleriniz ve proje fikirleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.