Üretim Tesisimiz

Son yıllarda yapılan yatırımlarla teknolojik olarak dünya standartları yakalanmıştır.

Gebze Dilovası Organize Sanayii Bölgesindeki 21.000㎡ açık ve son yapılan ek binasıyla 12.000㎡ 'ye genişlemiş kapalı üretim tesisinde sürdürmektedir.

Tesisimizdeki klasik makinelere ek olarak, mobilya üretimi için gerekli, dünya standartlarındaki tüm bilgisayarlı modern ithal tezgâhlar mevcuttur. Hem makine ve ekipman hem de insan kaynaklarımız mutfak, banyo ve vestiyer dolapları, çelik veya ahşap kapılar, bölücü paneller, duvar kaplamaları, masa ve bankolar, doğrama ve merdivenler başta olmak üzere tüm ahşap mobilyaların seri üretimini mümkün kılmaktadır. Seri üretimde olduğu gibi butik işlerde de en iyi kalitede hizmet veriyoruz.

21000 m² KULLANIM ALANI
12000 m² ÜRETİM TESİSİ
60 m PANEL HATTI
5 CNC TEZGAH

Cila Boya Tesisleri

Üretim tesislerimizde kısa süre içerisinde pozitif basınçlı su perdeli boya kabini, UV rulo boya uygulama hattı, ve bilgisayar kontrollü otomatik sprey makinesi yatırımları yapıldı. Görhan, özellikle UV rulo makinesinde ahşap kapı ve kapak yüzeylerinde son kat cila dahil komple uygulama yapabilecek şekilde makine kullanımı, cila verniği seçimi ve uygulama tekniği konularında uygulama geliştirme çalışmaları da yaparak ahşap mobilya yüzeylerinde kusursuz UV son kat cila elde etme konusunda Türkiyedeki öncü kuruluşlardan biri oldu. Tesisimizde şu an UV rulo tekniğiyle kapı ve kapak yüzeylerinde mükemmel bitmiş yüzeyler elde edilmektedir.

Mobilya İmalatı

İmalatta insan faktörünün oranı düşürülmüş, makinalaşmaya gidilmiştir. Bunun için 50m'lik tam otomasyonlu bir panel hattı kurulmuştur. Bu hat tam otomatik yükleyici ve boşaltıcılar, çift taraflı bantlama makinesi ve 2 adet delik ve kavalye makinesinden oluşmuştur. CNC tezgah sayısı arttırılmış, sarma makinesi, pres gibi ilavelerle makine parkı genişletilmiştir. 

Bize Ulaşın

Var olan projeleriniz ve proje fikirleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.